TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Tuzluk & Biberlik & Kürdanlık

Tuzluk, biberlik ve kürdanlık kimi zaman minimal kimi zaman ilginç tasarımları ile sofraların ilgi çekici küçük kahramanlarıdır.

Tuzluk ve karabiberlik neredeyse ayrılmaz bir ikilidir. Birbirine uyumlu tasarımları ile sofraların olmazsa olmazlarıdır. Bazen tasarımları ile bazen renkleri ile farklılık gösterip ortak noktaları ile bir bütünü tamamlayan tuzluk ve karabiberlik modelleri olduğu gibi birbirinin tamamen aynı olacak şekilde tasarlanmış tuzluk-biberlik modelleri de bulunur.

Tuzluk biberlik en küçük ev hediyelerinden biridir. Tuzluk Biberlik setleri ev hediyesi olarak küçük ve şık bir hediye alternatifi olacaktır.

Tuzluk ve biberlikler farklı malzemeler kullanılarak tasarlanabilir. Sofranızın stiline göre, malzeme değerlendirmesini siz yapabilir, sofra temanıza uygun bir malzeme ve tasarıma karar verebilirsiniz. Cam, porselen, akrilik, ahşap, bambu, çelik, demir, bakır, gümüş, krom, metal, porselen gibi farklı malzemelerin kullanıldığı tuzluk ve biberlik modelleri vardır.

Minimal tuzluk ve karabiberlik modelleri tercih edebileceğiniz gibi, ilginç tasarımlara da şans verebilirsiniz. Kral ve kraliçe tuzluk ve biberlik ya da fil tuzluk ve biberlik ilginç birer ev hediyesi olacaktır.

Tuzluk biberlik; tuz değirmeni ve karabiber değirmeni olarak da karşımıza çıkabilir. Kimi zaman baharatlık seti içine de dahil olarak sunulan tuzluk ve biberlik yine de ayrıca satın alınarak her sofra için farklı modelleri tercih edilmelidir.

İpucu: Şık, lüks tasarım tuzluk ve biberlik modellerini yine lüks bir kürdanlık ile tamamlamanızı öneririz.

Bazen sofralara konmakta geç kalınan kürdanlık da aslında şık sunumların destekçisi olmaya hazırdır. Dondurma külahına benzeyen tasarımıyla Jonathan Adler’in kürdanlık modeli buna en güzel örnektir. Özgün tasarım kürdanlık tercih ederseniz, sofranızın en çok dikkat çeken, en özel parçası da kürdanlık olabilir.

Kürdanlıklar da tıpkı tuzluk ve biberlik gibi farklı malzemelerden üretilebilir. Cam, çelik, porselen, ahşap, seramik, bambu, altın kaplama, gümüş gibi farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan kürdanlık modelleri ile sofranıza hareket getirebilirsiniz.

Cosalindo.com’da mutfak kategorisinde Jonathan Adler tasarımları başta olmak üzere hem ilginç tasarım hem de minimal tasarımıyla göz dolduran tuzluk biberlik modellerinin yanı sıra zarif ve dikkat çekici kürdanlık modellerini de bulabilir, sofralarınıza neşeli detaylar ekleyebilirsiniz.

Silver Noktalı Kürdanlık

Noce Home

80,00 TL

Ceramic By Staub Seramik Lacivert Tuzluk Biberlik Seti 7 cm
Renk Seçenekleri

Ceramic By Staub Seramik Lacivert Tuzluk Biberlik Seti 7 cm

Staub

89,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Kırmızı Tuzluk Biberlik Seti 7 cm
Renk Seçenekleri

Ceramic By Staub Seramik Kırmızı Tuzluk Biberlik Seti 7 cm

Staub

89,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Yeşil Tuzluk Biberlik Seti 7 cm
Renk Seçenekleri

Ceramic By Staub Seramik Yeşil Tuzluk Biberlik Seti 7 cm

Staub

89,99 TL

Siyah Mermer Baharatlık

Kaliza Home

240,00 TL

Leylak Mermer Baharatlık

Kaliza Home

240,00 TL