TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

TV Üniteleri

TV Üniteleri

Ev dekorasyonunda televizyon ünitelerinin yeri de hiç kuşkusuz önemlidir. Televizyonunuzu ister duvara monte olarak kullanın ister ayaklı olarak kullanın bir TV ünitesine ihtiyacınız olacaktır.

Ev dekorasyon stilleri göz önüne alındığın TV üniteleri de farklı malzemeler ve farklı tasarımlara ihtiyaç duyar. Tasarım TV üniteleri ev dekorasyon stilinizde fark yaratacak görünümüyle dikkat çekici de olabilir, sadece işlevine odaklanan daha az göz alıcı bir TV ünitesi modeli de tercih edebilirsiniz.

Ahşap, metal, mdf gibi farklı malzemelerde tasarım TV ünitesi bulabileceğiniz Cosalindo’da Hamm Design tarafından tasarlanan masif, meşe gibi malzemeler kullanılarak üretilen ahşap TV üniteleri bulabilirsiniz.

Hamm TV ünitelerinin yanı sıra Gandecor tarafından sunulan tasarım TV üniteleri de ev dekorasyonuna stil kazandırmak isteyenlerin ilgi gösterdiği modeller arasında. İskandinav, modern, provence, retro gibi farklı stillerde tasarlanmış eviniz için en güzel TV ünitesi modelini Cosalindo’da bulabilirsiniz.

Cosalindo televizyon ünitesi modelleri arasından dilediğinizi seçip oturma odası mobilyalarınızla bütünleşen zengin bir görünüm oluşturabilirsiniz. TV ünitesi modellerini incelemek için Cosalindo’yu keşfe çıkın.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.