TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (202)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (110)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Yatak Örtüleri

Yatak Örtüleri

Yatak odaları içinde geçirilen zaman dinlenmeyi beklediğimiz, sessiz odalarımızdır. Hem görüntü hem de rahatlık olarak en yüksek performans beklentimiz de buradan ileri gelir. Yatağımız, yatak tekstil ürünlerimiz, perdelerimiz, duvarlarımız kısacası odada bulunan her detayın huzurlu bir uykuya engel olmayacak şekilde seçilmesine özen gösteririz.

Yatak örtüsü, çift kişilik ya da tek kişilik seçenekleri, renk seçenekleri, doku seçenekleri ile yatak odası dekorasyonunuzu yenilemenizi sağlayan bir ev tekstili ürünüdür.

Yatak örtüsü nedir? Yatak örtüsü yorganınızın da üzerine serilen örtüdür. Gün içinde yani yatağınızı kullanmadığınız zamanlarda yatağınızı kapatmanızı yarayan örtüye yatak örtüsü denilir. Yatak örtüsü ipek, saten, pamuklu, sentetik gibi farklı kumaş türleri kullanılarak üretilebilir. Vücudunuza direkt temas etmeyen bir parça olduğu için normalde pamuklu ya da keten tercih ediyorsanız, saten bir yatak örtüsü kullanmanızda sorun olmayacaktır. Elbette, nevresim takımınıza uyumlu dokusu ve rengi olan, ev dekorasyonunuzu da destekleyecek bir yatak örtüsü çok daha doğru bir seçim olacaktır. 

Cosalindo’da Haremlique ve Hamam markalarının ipek, saten, keten gibi malzemeler kullanarak tasarladıkları hem renkleri hem de dokularıyla yatak odalarına farklı bir görünüm kazandıracak yatak örtüsü modellerini mutlaka inceleyin.

Secret Garden Yatak Örtüsü

Haremlique

2.800,00 TL

İznik Çini Yatak Örtüsü

Haremlique

750,00 TL

İstanbul Kokuları Yatak Örtüsü

Haremlique

4.500,00 TL

Hasbahçe Jakarlı Yatak Örtüsü

Haremlique

4.250,00 TL

Fener Kapitone Turuncu Yatak Örtüsü

Haremlique

4.125,00 TL

Hypnos Quilt Yatak Örtüsü
-%60

Hypnos Quilt Yatak Örtüsü

Hamam

680,00 TL